Jakość

Zapewnienie jakości

Długoletnia działalność pozwoliła nam na wypracowanie skutecznych metod obsługi klienta oraz realizacji przyjętych zamówień.

Kompletna identyfikacja oraz spełnienie różnorodnych wymagań i oczekiwań klientów oraz dostosowanie oferowanych wyrobów do zmieniających się przepisów  wymagało wdrożenia i utrzymania certyfikowanego system zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001. System ten stworzył solidną podstawę do opracowania i stosowania systemu jakości w spawalnictwie zgodnego z normą PN-EN ISO 3834-2, a także do certyfikacji zakładowej kontroli produkcji.

W roku 2014 zarząd ZRE Gdańsk S.A. podjął decyzję o opracowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania środowiskiem oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Skuteczność wdrożenia tych systemów została potwierdzona podczas audytu certyfikacyjnego przeprowadzonego przez UDT CERT w grudniu 2015.

Wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie personelu działającego w ramach wdrożonych systemów umożliwiają nam proponowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych  spełniających zarówno wymagania klientów, jak również zapewnienie zgodności tych rozwiązań z istniejącymi regulacjami prawnymi. Wszystkie procesy związane z realizacją zleceń są nadzorowane oraz podlegają ciągłemu doskonaleniu. Takie działanie pozwala nam mieć pewność, że zawsze oferujemy wyroby o jakości oczekiwanej przez naszych partnerów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PELPLIŃSKI Jerzy
Pełnomocnik do spraw jakości
Tel. +48 58 320 77 90
Wyślij email